-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ЦПС-25Т_012_ВО: Фреза кільцева (корончате свердло) d=36мм, Фреза кільцева (корончате свердло) d=22мм, код за ДК 021:2015 – 42670000-3: «Частини та приладдя до верстатів»
Тендер Prozorro UA-2025-05-16-001559-a
Детальніше дивись тендерну документацію. Джерело фінансування – власні кошти. Мова, якою повинні готуватися пропозиції – українська. Процедура закупівлі проводиться відповідно до постанови КМУ від 12.10.2022 р. №1178 (зі змінами) "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування"
Завершена
457 200.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 286.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 286.00 UAH
Номер:
9a5feb890bee4ce5b3c65f19bf887feb
Внутрішній номер закупівлі:
25320657
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-16-001559-a
Замовник:
Філія "Оператор припортових станцій" акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45270820
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Аскерова Катерина 380487270336 dn5d@odz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42670000-3 Частини та приладдя до верстатівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
457 200.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.05.2025 10:08 - 21.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
16.05.2025 10:08 - 24.05.2025 10:00
Аукціон:
26.05.2025 15:57 - 26.05.2025 16:32
Період кваліфікації:
26.05.2025 16:32 - 30.05.2025 11:52
Період завантаження договору:
05.06.2025 00:00 - 15.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴457 200.00 ЦПС-25Т_012_ВО: Фреза кільцева (корончате свердло) d=36мм, Фреза кільцева (корончате свердло) d=22мм, код за ДК 021:2015 – 42670000-3: «Частини та приладдя до верстатів»