-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ЦПС-25Т_012_ВО: Фреза кільцева (корончате свердло) d=36мм, Фреза кільцева (корончате свердло) d=22мм, код за ДК 021:2015 – 42670000-3: «Частини та приладдя до верстатів»
Тендер Prozorro UA-2025-05-16-001559-a
Детальніше дивись тендерну документацію. Джерело фінансування – власні кошти. Мова, якою повинні готуватися пропозиції – українська. Процедура закупівлі проводиться відповідно до постанови КМУ від 12.10.2022 р. №1178 (зі змінами) "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування"
Завершена
457 200.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 286.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 286.00 UAH
Період оскарження:
16.05.2025 10:08 - 21.05.2025 00:00
Нічого не знайдено.