-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ЦПС-25Т_012_ВО: Фреза кільцева (корончате свердло) d=36мм, Фреза кільцева (корончате свердло) d=22мм, код за ДК 021:2015 – 42670000-3: «Частини та приладдя до верстатів»
Оголошено тендер
548 640.00
UAH
Номер:
306d3225f06c4cf584a3d2e812de1b60
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-05-16-002533-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Філія "Оператор припортових станцій" акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45270820
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Філія "Оператор припортових станцій" акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45270820
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
548 640.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ЦПС-25Т_012_ВО: Фреза кільцева (корончате свердло) d=36мм, Фреза кільцева (корончате свердло) d=22мм, код за ДК 021:2015 – 42670000-3: «Частини та приладдя до верстатів»
Примітки:
Протокол рішення уповноваженої особи № 37 від 16.05.2025 р. (Зміни № 13 до річного плану закупівель на 2025 р.) АТ «Українська залізниця» (в особі Філії «Оператор припортових станцій» акціонерного товариства «Українська залізниця»), Категорія замовника: Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
42670000-3 Частини та приладдя до верстатів
Дата опублікування:
16.05.2025 09:39
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Фреза кільцева (корончате свердло) d=36мм
Кількість
180 штука
Період постачання
до 31.12.2025
Фреза кільцева (корончате свердло) d=22мм
Кількість
80 штука
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума548 640.00 UAH