-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021-2015 (CPV) 45453000-7- Капітальний ремонт і реставрація «Реставрація ЧДШМ№1 ім. М.В. Лисенка за адресою: м. Черкаси вул. Б.Вишневецького, 33»
Тендер Prozorro UA-2025-05-13-013682-a
Завершена
15 030 975.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 75 154.88 UAH
мін. крок: 0.5% або 75 154.88 UAH
Номер:
06fa445dd00d4cbeba7093c5227f789f
Внутрішній номер закупівлі:
25289601
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-13-013682-a
Замовник:
Черкаська дитяча музична школа №1 ім. М.В.Лисенка
×
-
Код ЄДРПОУ:
25728659
-
Адреса:
18003, Україна, Черкаська область, Черкаси, Б.Вишневецького,33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Темченко Юлія Сергіївна 380974975979 dmsh1cherkasy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
15 030 975.60 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.05.2025 17:07 - 30.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
13.05.2025 17:07 - 02.06.2025 00:00
Аукціон:
з 02.06.2025 13:14
Період кваліфікації:
02.06.2025 00:00 - 10.06.2025 15:08
Період завантаження договору:
16.06.2025 00:00 - 26.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴15 030 975.60 ДК 021-2015 (CPV) 45453000-7- Капітальний ремонт і реставрація «Реставрація ЧДШМ№1 ім. М.В. Лисенка за адресою: м. Черкаси вул. Б.Вишневецького, 33»