-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021-2015 (CPV) 45453000-7- Капітальний ремонт і реставрація «Реставрація ЧДШМ№1 ім. М.В. Лисенка за адресою: м. Черкаси вул. Б.Вишневецького, 33»
Тендер Prozorro UA-2025-05-13-013682-a
Завершена
15 030 975.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 75 154.88 UAH
мін. крок: 0.5% або 75 154.88 UAH
Період оскарження:
13.05.2025 17:07 - 30.05.2025 00:00
Нічого не знайдено.