-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021-2015 (CPV) 45453000-7- Капітальний ремонт і реставрація «Реставрація ЧДШМ№1 ім. М.В. Лисенка за адресою: м. Черкаси вул. Б.Вишневецького, 33»
Оголошено тендер
15 030 975.60
UAH
Номер:
0bf015909ce44538bf976405aad13624
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-05-13-016855-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Черкаська дитяча музична школа №1 ім. М.В.Лисенка
×
-
Код ЄДРПОУ:
25728659
-
Адреса:
18003, Україна, Черкаська область, Черкаси, Б.Вишневецького,33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Черкаська дитяча музична школа №1 ім. М.В.Лисенка
×
-
Код ЄДРПОУ:
25728659
-
Адреса:
18003, Україна, Черкаська область, Черкаси, Б.Вишневецького,33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
15 030 975.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021-2015 (CPV) 45453000-7- Капітальний ремонт і реставрація «Реставрація ЧДШМ№1 ім. М.В. Лисенка за адресою: м. Черкаси вул. Б.Вишневецького, 33»
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3143 Реставрація пам'яток культури, історії та архітектури
Дата опублікування:
13.05.2025 16:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума15 030 975.60 UAH