-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Запасні частини CAT
Тендер Prozorro UA-2018-09-28-000029-a
Запасні частини CAT
Завершена
1 067 020.48
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 335.10 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 335.10 UAH
Номер:
84497f6ef2c24f79a2de1da651c4d3ff
Внутрішній номер закупівлі:
2522267
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-09-28-000029-a
Замовник:
Комунальне автотранспортне підприємство №273904 КАТП - 273904
×
-
Код ЄДРПОУ:
05433011
-
Адреса:
04073, Україна, Київська область, Київ, просп. Московський 26а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Симоненко Ярослав Григорович 380442575014 katp_vkt@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 067 020.48 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 335.10 UAH
Період уточнення:
28.09.2018 08:50 - 05.10.2018 08:00
Період прийому пропозицій:
28.09.2018 08:50 - 15.10.2018 08:00
Аукціон:
16.10.2018 11:30 - 16.10.2018 11:57
Період кваліфікації:
16.10.2018 11:57 - 19.10.2018 16:00
Період завантаження договору:
17.10.2018 13:34 - 06.11.2018 13:34
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лінивець 8431498000
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 30.12.2018
Захист 8431498000
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 30.12.2018
Захист 8431498000
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 30.12.2018
Каток 8708709990
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 30.12.2018
Каток опорний двобортний 8708709990
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 30.12.2018
Каток опорний двобортний 8708709990
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 30.12.2018
Болт 7318158990
Кількість
304 штуки
Період постачання
до 30.12.2018
Гайка 7318169990
Кількість
304 штуки
Період постачання
до 30.12.2018
Башмак 8708709990
Кількість
78 штуки
Період постачання
до 30.12.2018
Ланцюг 8708709990
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 30.12.2018
Болт 7318159090
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 30.12.2018
Болт 7318159090
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 30.12.2018
Cегмент 8483908990
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 30.12.2018
Cегмент 8483908990
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 30.12.2018
Болт 7318158990
Кількість
46 штуки
Період постачання
до 30.12.2018
Палець 7326909890
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 30.12.2018
Коронка К-80 зі стопорами
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 30.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ПРОМОТРЕЙД ГРУП"
Оскарження: 16.10.2018 11:57 - 28.10.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38674965
-
Контактна особа:
Шумбар Ірина Михайлівна 380672479300, 380672479300 service@novomax.com.ua
-
Адреса:
03037, Україна, Київ, Київ, Петра Радченка 14
Оскарження: 16.10.2018 11:57 - 28.10.2018 00:00
Початкова пропозиція
580 146.14 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
580 146.14 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
17.10.2018 13:34
Документи
22
Скарги
0
ТОВ "ТК "ОЛАНВО"
Оскарження: 17.10.2018 13:34 - 29.10.2018 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41796142
-
Контактна особа:
Егор Петров +380675688023 suz-catalog@suz.com.ua
-
Адреса:
49030, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ БАРНАУЛЬСЬКА, будинок 2-А
Оскарження: 17.10.2018 13:34 - 29.10.2018 23:00
Початкова пропозиція
711 549.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
635 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.10.2018 16:00
Документи
27
Скарги
0
ТОВ "ФОРТЄС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39317368
-
Контактна особа:
Дарья Мирошниченко +380680645923 ooofortes@ukr.net
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, Харків, ВУЛИЦЯ ДЕРЖАВІНСЬКА, будинок 38, офіс 7
Початкова пропозиція
730 029.65 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
640 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
17
Скарги
0
Контракти
Номер:
57f0d74448b34fe38ed48694e5fb4486
Ідентифікатор договору:
UA-2018-09-28-000029-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ТК "ОЛАНВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41796142
-
Контактна особа:
Егор Петров +380675688023 suz-catalog@suz.com.ua
-
Адреса:
49030, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ БАРНАУЛЬСЬКА, будинок 2-А
Номер договору:
311018/1
Сума договору:
635 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
31.10.2018 08:00
Статус:
Підписаний