-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Запасні частини CAT
Тендер Prozorro UA-2018-09-28-000029-a
Запасні частини CAT
Завершена
1 067 020.48
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 335.10 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 335.10 UAH
Період уточнення:
28.09.2018 08:50 - 05.10.2018 08:00
Відповідь надана
Каталожні номера запчастин
Номер:
b24848ba934541aeae78faee032af942
Дата опублікування:
28.09.2018 11:01
Опис:
Доброго дня!
У тендерній документації у переліку запчастин вказані коди КВЕД за якими визначити необхідні ТМЦ неможливо.
Чи можливо надати коректні каталожні номери запчастин, модель та марку техніки (бажано серійний номер) на яку плануються встановлювати запчастини?
Дякуємо
Відповідь:
Артикулы в номерном порядке по позициям: 4445732, 4583501, 4583502, 6К9880, 3470406, 3468807, 9G3110, 1M1408, 8Е9812, 2279976, 3T8601, 9G8592, 1979677, 1979678, 6V0937, 3Q7864. Механизмы: САТ D5G (WGB03715), CAT 428E (SNL00755).
Дата відповіді:
28.09.2018 11:11