• Відкриті торги
  • КЕП

Запасні частини CAT

635 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 57f0d74448b34fe38ed48694e5fb4486
Ідентифікатор договору: UA-2018-09-28-000029-a-a1
Замовник: Комунальне автотранспортне підприємство №273904 КАТП - 273904
Постачальник: ТОВ "ТК "ОЛАНВО"
Класифікатор ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАналіз за цим CPV
Номер договору: 311018/1
Дата підписання: 31.10.2018 08:00
Період дії договору: до 31.12.2018 00:00
Сума договору: 635 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 635 000.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лінивець 8431498000
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 2 штуки
Період постачання до 30.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Захист 8431498000
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 2 штуки
Період постачання до 30.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Захист 8431498000
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 2 штуки
Період постачання до 30.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Каток 8708709990
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 2 штуки
Період постачання до 30.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Каток опорний двобортний 8708709990
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 6 штуки
Період постачання до 30.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Каток опорний двобортний 8708709990
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 8 штуки
Період постачання до 30.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Болт 7318158990
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 304 штуки
Період постачання до 30.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Гайка 7318169990
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 304 штуки
Період постачання до 30.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Башмак 8708709990
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 78 штуки
Період постачання до 30.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Ланцюг 8708709990
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 2 штуки
Період постачання до 30.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Болт 7318159090
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 4 штуки
Період постачання до 30.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Болт 7318159090
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 4 штуки
Період постачання до 30.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Cегмент 8483908990
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 4 штуки
Період постачання до 30.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Cегмент 8483908990
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 6 штуки
Період постачання до 30.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Болт 7318158990
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 46 штуки
Період постачання до 30.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Палець 7326909890
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 4 штуки
Період постачання до 30.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Коронка К-80 зі стопорами
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 4 штуки
Період постачання до 30.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті