-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вікна металопластикові (віконні блоки) та комплектуючі
Тендер Prozorro UA-2018-09-19-000616-a
Завершена
415 052.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2.5% або 10 376.30 UAH
мін. крок: 2.5% або 10 376.30 UAH
Номер:
fa76c727ac664ace827d6484c1ded85e
Внутрішній номер закупівлі:
2517352
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-09-19-000616-a
Замовник:
КУ "Горностаївський селищний центр по обслуговуванню закладів освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38474186
-
Адреса:
74601, Україна, Херсонська область, селище міського типу Горностаївка, Херсонська область, Горностаївський район, селище міського типу Горностаївка, вул Українська,5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Єрьомін Сергій Володимирович +380554441256 gorn_rayvo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
415 052.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
10 376.30 UAH
Період уточнення:
19.09.2018 14:17 - 24.09.2018 15:00
Період прийому пропозицій:
19.09.2018 14:17 - 04.10.2018 15:00
Аукціон:
05.10.2018 13:37 - 05.10.2018 14:04
Період кваліфікації:
05.10.2018 14:04 - 10.10.2018 16:55
Період завантаження договору:
08.10.2018 17:14 - 28.10.2018 17:14
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вікна металопластикові (віконні блоки) та комплектуючі
Кількість
93 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
74601, Україна, Херсонська область, смт Горностаївка, вул. Українська, б.5
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМФОРТ ДІМ"
Оскарження: 05.10.2018 14:04 - 19.10.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41772839
-
Контактна особа:
Давидчук Оля 380989602002, 380989602002 tovcomfortdim@gmail.com
-
Адреса:
33023, Україна, Рівненська область, Рівне, Соборна, 2а
Оскарження: 05.10.2018 14:04 - 19.10.2018 00:00
Початкова пропозиція
374 829.08 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
310 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
08.10.2018 17:14
Документи
25
Скарги
0
ФОП Абдурахманов Руслан Мухамматович
Оскарження: 08.10.2018 17:14 - 21.10.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2669808917
-
Контактна особа:
Браїло Тарас Григорович +380501948325 taras.brailo@gmail.com https://osnova.company
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, вул. 49 Гвардійської Дивізії, буд. 11-А, кв. 138
Оскарження: 08.10.2018 17:14 - 21.10.2018 00:00
Початкова пропозиція
364 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
337 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.10.2018 16:55
Документи
39
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВІКНА ВІКОНДА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40207010
-
Контактна особа:
Белоконь Сергей Сергеевич +380974057976 sbelokon@vikonda.ua
-
Адреса:
49000, УКРАЇНА, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, Амур-Нижньодніпровський район ПРОСПЕКТ ГАЗЕТИ "ПРАВДА" буд. 31 Д
Початкова пропозиція
373 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
373 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
38
Скарги
0
Контракти
Номер:
8cc909341774421dafb320b802dee42c
Ідентифікатор договору:
UA-2018-09-19-000616-a-b1
Постачальник:
ФОП Абдурахманов Руслан Мухамматович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2669808917
-
Контактна особа:
Браїло Тарас Григорович +380501948325 taras.brailo@gmail.com https://osnova.company
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, вул. 49 Гвардійської Дивізії, буд. 11-А, кв. 138
Номер договору:
№ 03-10/161
Сума договору:
337 999.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.10.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
29.10.2018 00:00
Статус:
Підписаний