• Відкриті торги
  • КЕП

Вікна металопластикові (віконні блоки) та комплектуючі

337 999.00 UAH з ПДВ
Номер: 8cc909341774421dafb320b802dee42c
Ідентифікатор договору: UA-2018-09-19-000616-a-b1
Постачальник: ФОП Абдурахманов Руслан Мухамматович
Класифікатор ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Номер договору: № 03-10/161
Дата підписання: 29.10.2018 00:00
Період дії договору: 29.10.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору: 337 999.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 337 999.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вікна металопластикові (віконні блоки) та комплектуючі
Код ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частини
Кількість 93 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 74601, Україна, Херсонська область, смт Горностаївка, вул. Українська, б.5 На карті