-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вікна металопластикові (віконні блоки) та комплектуючі
Тендер Prozorro UA-2018-09-19-000616-a
Завершена
415 052.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2.5% або 10 376.30 UAH
мін. крок: 2.5% або 10 376.30 UAH
Період уточнення:
19.09.2018 14:17 - 24.09.2018 15:00
Відповідь надана
Тендер: Вікна металопластикові (віконні блоки) та комплектуючі
Номер:
b9617a72a43244ef83c244902c15883c
Дата опублікування:
19.09.2018 16:16
Опис:
Доброго дня. Відсутня тендерна документація та проект договору.
Відповідь:
Доброго дня. Тендерну документацію та договір вже прикріплено.
Дата відповіді:
20.09.2018 10:32