-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Цукерки шоколадні (в асортименті), цукерки карамельні (в асортименті), цукерки желейні (в асортименті)
Тендер Prozorro UA-2025-04-22-008879-a
Завершена
456 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 282.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 282.50 UAH
Номер:
0fed85463df443c6957e5f75bd736322
Внутрішній номер закупівлі:
25081288
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-22-008879-a
Замовник:
КУ Комунальний психіатричний заклад "Мілівецький психоневрологічний інтернат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190478
-
Адреса:
32360, Україна, Хмельницька область, село Мілівці, вулиця Головна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Микитюк Катерина Іванівна +380685003805 milivetskiypni@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
456 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.04.2025 15:41 - 27.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
22.04.2025 15:41 - 30.04.2025 00:00
Аукціон:
30.04.2025 12:23 - 30.04.2025 12:58
Період кваліфікації:
30.04.2025 12:58 - 21.05.2025 16:32
Період завантаження договору:
27.05.2025 00:00 - 06.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴456 500.00 Цукерки шоколадні (в асортименті), цукерки карамельні (в асортименті), цукерки желейні (в асортименті)