-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Цукерки шоколадні (в асортименті), цукерки карамельні (в асортименті), цукерки желейні (в асортименті)
Оголошено тендер
456 500.00
UAH
Номер:
9539022e42e54fa89c638e8141d2c6d2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-22-009873-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КУ Комунальний психіатричний заклад "Мілівецький психоневрологічний інтернат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190478
-
Адреса:
32360, Україна, Хмельницька область, село Мілівці, вулиця Головна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КУ Комунальний психіатричний заклад "Мілівецький психоневрологічний інтернат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190478
-
Адреса:
32360, Україна, Хмельницька область, село Мілівці, вулиця Головна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
456 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Цукерки шоколадні (в асортименті), цукерки карамельні (в асортименті), цукерки желейні (в асортименті)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
22.04.2025 15:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума456 500.00 UAH