-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вугілля кам’яне ДГР (0-200)
Тендер Prozorro UA-2018-09-10-000654-a
Згідно технічного завдання
Завершена
1 447 267.96
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 250.00 UAH
Номер:
ed0401025dca4874a9bcfc25097e209a
Внутрішній номер закупівлі:
2497441
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-09-10-000654-a
Замовник:
Відділ освіти Первомайської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144915
-
Адреса:
55222, Україна, Миколаївська область, Первомайський район селище міського типу Підгородна, вулиця Шкільна, 88
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кочерга Світлана Сергіївна +380516142139 osvita220517@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 447 267.96 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 250.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
43 000.00 UAH
Період уточнення:
10.09.2018 18:25 - 16.09.2018 10:00
Період прийому пропозицій:
10.09.2018 18:25 - 26.09.2018 10:00
Аукціон:
27.09.2018 11:26 - 27.09.2018 11:53
Період кваліфікації:
27.09.2018 11:53 - 11.10.2018 17:42
Період завантаження договору:
04.10.2018 18:31 - 24.10.2018 18:31
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам’яне ДГР (0-200)
Кількість
643 тонни
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
55200, Україна, Миколаївська область, Первомайський район, підпорядковані замовнику навчальні заклади
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КАРБОНІКА ГРУПП"
Оскарження: 27.09.2018 11:53 - 15.10.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41818003
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КАРБОНІКА ГРУПП" +380980102268 Karbonika-Grypp@i.ua
-
Адреса:
Україна, 26300, Кіровоградська обл., Гайворонський район, місто Гайворон, ПРОВУЛОК ЗИМОЛІНА, будинок 1/2
Оскарження: 27.09.2018 11:53 - 15.10.2018 00:00
Початкова пропозиція
1 211 412.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 034 587.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.10.2018 18:17
Документи
11
Скарги
0
ТОВ "ПРЕМІУМІНВЕСТ"
Оскарження: 04.10.2018 18:17 - 15.10.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41701548
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю ПРЕМІУМІНВЕСТ +380675580098 41701548@ukr.net
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Чорноморського козацтва 115
Оскарження: 04.10.2018 18:17 - 15.10.2018 00:00
Початкова пропозиція
1 446 750.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 035 230.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.10.2018 18:31
Документи
5
Скарги
0
ТОВ "ТОП ЕНЕРГОТРЕЙД"
Оскарження: 04.10.2018 18:31 - 22.10.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41750087
-
Контактна особа:
Суховій Людмила Василівна +380989952414 topenergotrade@gmail.com
-
Адреса:
65114, Україна, Одеська область, місто Одеса, вул. Люстдорфська дорога, будинок 140, корпус А/2, офіс 4
Оскарження: 04.10.2018 18:31 - 22.10.2018 00:00
Початкова пропозиція
1 440 320.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 440 320.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.10.2018 17:42
Документи
13
Скарги
0
Контракти
Номер:
1e11c56035b5454d81b6e06361538ab2
Ідентифікатор договору:
UA-2018-09-10-000654-a-b1
Постачальник:
ТОВ "ТОП ЕНЕРГОТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41750087
-
Контактна особа:
Суховій Людмила Василівна +380989952414 topenergotrade@gmail.com
-
Адреса:
65114, Україна, Одеська область, місто Одеса, вул. Люстдорфська дорога, будинок 140, корпус А/2, офіс 4
Номер договору:
514/18
Сума договору:
1 440 320.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.10.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
23.10.2018 00:00
Статус:
Підписаний