-
Відкриті торги
-
КЕП
Вугілля кам’яне ДГР (0-200)
1 440 320.00
UAH з ПДВ
Номер:
1e11c56035b5454d81b6e06361538ab2
Ідентифікатор договору:
UA-2018-09-10-000654-a-b1
Постачальник:
ТОВ "ТОП ЕНЕРГОТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41750087
-
Контактна особа:
Суховій Людмила Василівна +380989952414 topenergotrade@gmail.com
-
Адреса:
65114, Україна, Одеська область, місто Одеса, вул. Люстдорфська дорога, будинок 140, корпус А/2, офіс 4
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
514/18
Дата підписання:
23.10.2018 00:00
Період дії договору:
23.10.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору:
1 440 320.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 440 320.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам’яне ДГР (0-200)
Кількість
643 тонни
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
55200, Україна, Миколаївська область, Первомайський район, підпорядковані замовнику навчальні заклади
На карті