-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (запасні частини для автомобілів Nissan Navara, Mitshubishi L200, NISSAN NP300)
Тендер Prozorro UA-2025-04-03-008166-a
Завершена
143 139.44
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 431.39 UAH
мін. крок: 1% або 1 431.39 UAH
Номер:
dff85e3931df4ef8a9b14582d91c4b29
Внутрішній номер закупівлі:
24908526
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-03-008166-a
Замовник:
Львівське комунальне автотранспортне підприємство №1
×
-
Код ЄДРПОУ:
23884071
-
Адреса:
79066, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Грунтова будинок 1 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тавридзький Михайло Ростиславович 380674772297 lk.atp1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
143 139.44 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.04.2025 15:16 - 08.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
03.04.2025 15:16 - 11.04.2025 16:00
Аукціон:
14.04.2025 12:14 - 14.04.2025 12:49
Період кваліфікації:
14.04.2025 12:49 - 21.04.2025 10:25
Період завантаження договору:
27.04.2025 00:00 - 07.05.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴143 139.44 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (запасні частини для автомобілів Nissan Navara, Mitshubishi L200, NISSAN NP300)