-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (запасні частини для автомобілів Nissan Navara, Mitshubishi L200, NISSAN NP300)
Оголошено тендер
143 139.44
UAH
Номер:
fdab96da7f844c01829c4907886e5230
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-03-005489-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Львівське комунальне автотранспортне підприємство №1
×
-
Код ЄДРПОУ:
23884071
-
Адреса:
79066, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Грунтова будинок 1 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Львівське комунальне автотранспортне підприємство №1
×
-
Код ЄДРПОУ:
23884071
-
Адреса:
79066, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Грунтова будинок 1 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
143 139.44 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (запасні частини для автомобілів Nissan Navara, Mitshubishi L200, NISSAN NP300)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
03.04.2025 11:21
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Ухвала ЛМР №3667 від 23.08.2023 р.
-
Дата публікації:
03.04.2025 11:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума143 139.44 UAH