-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (запасні частини для автомобілів Nissan Navara, Mitshubishi L200, NISSAN NP300)
Тендер Prozorro UA-2025-04-03-008166-a
Завершена
143 139.44
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 431.39 UAH
мін. крок: 1% або 1 431.39 UAH
Період оскарження:
03.04.2025 15:16 - 08.04.2025 00:00
Нічого не знайдено.