-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Медичні матеріали
Тендер Prozorro UA-2018-09-17-001679-c
Медичні матеріали (25 найменувань). Кількість зазначено у штуках читати як кількість найменувань відповідно до технічної специфікації –Медичні матеріали (25 найменувань) в тендерній документації.
Завершена
309 004.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 545.02 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 545.02 UAH
Номер:
3f956ce9155a4e599718a405b0c94963
Внутрішній номер закупівлі:
2488240
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-09-17-001679-c
Замовник:
Комунальний заклад "Івано-Франківська станція швидкої медичної допомоги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20556449
-
Адреса:
76009, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Вовчинецька, 221
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іванишин Христина Леонівна 380342567977 shnmd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
309 004.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 545.02 UAH
Період уточнення:
17.09.2018 14:57 - 23.09.2018 15:00
Період прийому пропозицій:
17.09.2018 14:57 - 03.10.2018 15:00
Аукціон:
04.10.2018 12:29 - 04.10.2018 13:02
Період кваліфікації:
04.10.2018 13:02 - 09.10.2018 14:41
Період завантаження договору:
04.10.2018 13:02 - 24.10.2018 13:02
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Медичні матеріали (25 найменувань): 1) Рукавички оглядові нітрилові без пудри нестерильні (розмір: S-4000 пар, L-20000 пар, M-30000 пар), 2)Одноразова канюля внутрішньовенна тип "Butterfly" G25, 3) Канюля внутрішньовенна з ін'єкційним клапаном G 22, 4) Катетер урологічний Fr 16 Нелатона, 5) Канюля назальна, 6) Термометр клінічний (в скляному корпусі, заповнений металічною рідиною) у пластиковому футлярі, 7) Одноразова система для переливання інф. розчинів, 8) Марля медична 5м в упаковці, 9) Маска медична з гумовими петлями, 10) Бинт марлевий медичний н/ст. 7х14 см, 11) Вата гігієнічна медична гігроскопічна н/ст, зиг-заг 100 г , 12) Комплект акушерський №4.1(стерильне покриття 120х80 -2шт., покриття 80х60 - 2шт.,бахіли 1пара, пелюшка поглинаюча-1шт.), 13) Затискач для пуповини, 14) Пластир медичний фіксуючий(в котушці, на нетканній основі 2х500 см), 15) Пластир медичний фіксуючий на бавовняній основі 2х500 см , 16) Клейонка медична підкладна 0,75х50 м в рулоні, 17) Шприц одноразовий 3-х компонентний 2,0 мл., луєр сліп з голкою, 18) Зонд шлунковий розмір №18, 19) Зонд шлунковий розмір №8, 20) Шприц одноразовий 3-х компонентний 10,0 мл., луєр сліп з голкою, 21) Шпатель медичний деревяний стерильний одноразовий, 22) Тест-полоски для глюкометра Finetest №50, 23) Термопапір 57х25 для ЕКГ, 24) Шприц одноразовий 3-х компонентний 5,0 мл., луєр сліп з голкою, 25) Шприц одноразовий 3-х компонентний 20,0 мл., луєр сліп з голкою.
Кількість
25 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
76006, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Вовчинецька, 221
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ВІДЖИ МЕДІКАЛ"
Оскарження: 04.10.2018 13:02 - 20.10.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39190161
-
Контактна особа:
Олена Юріївна Іванова +380981818270 e.ivanova@vgmedical.com.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м.Дніпро, ВУЛИЦЯ ВОЗЗ'ЄДНАННЯ, будинок 25, офіс 7
Оскарження: 04.10.2018 13:02 - 20.10.2018 00:00
Початкова пропозиція
219 856.76 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
219 856.76 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.10.2018 14:41
Документи
20
Скарги
0
ТОВ "АСХОР ТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41755462
-
Контактна особа:
Олександр Хорошаєв +380964414602 ashor@ukr.net
-
Адреса:
08200, Україна, Київська область, м. Ірпінь, вул. Садова, б. 94
Початкова пропозиція
234 336.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
234 336.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
9
Скарги
0
ТОВ "СМС - УК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33275532
-
Контактна особа:
Наталія Олексіївна Аксеньєва +380504819200 sms-uk@ukr.net
-
Адреса:
49083, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ САМАРСЬКА, будинок 5
Початкова пропозиція
261 645.70 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
261 645.70 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
38
Скарги
0
ПРИВАТНЕ ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВАЛЛЕНТА "
×
-
Код ЄДРПОУ:
23291827
-
Контактна особа:
Юрій Арістов +380505883826,+380664648456,+380979928479 vallenta12@gmail.com
-
Адреса:
40007, Україна, Сумська область, місто Суми, ВУЛ.СЕРПНЕВА, будинок 11, квартира 12
Початкова пропозиція
306 676.30 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
306 676.30 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
38
Скарги
0
Контракти
Номер:
d10d42f3f8e14e2b95de6fe152ddd53d
Ідентифікатор договору:
UA-2018-09-17-001679-c-b1
Постачальник:
ТОВ "ВІДЖИ МЕДІКАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39190161
-
Контактна особа:
Олена Юріївна Іванова +380981818270 e.ivanova@vgmedical.com.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м.Дніпро, ВУЛИЦЯ ВОЗЗ'ЄДНАННЯ, будинок 25, офіс 7
Номер договору:
80/С18
Сума договору:
219 856.76 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.10.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
22.10.2018 10:00
Статус:
Підписаний