-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Медичні матеріали
Тендер Prozorro UA-2018-09-17-001679-c
Медичні матеріали (25 найменувань). Кількість зазначено у штуках читати як кількість найменувань відповідно до технічної специфікації –Медичні матеріали (25 найменувань) в тендерній документації.
Завершена
309 004.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 545.02 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 545.02 UAH
Період оскарження:
17.09.2018 14:57 - 29.09.2018 00:00
Нічого не знайдено.