• Відкриті торги
  • КЕП

Медичні матеріали

219 856.76 UAH з ПДВ
Номер: d10d42f3f8e14e2b95de6fe152ddd53d
Ідентифікатор договору: UA-2018-09-17-001679-c-b1
Постачальник: ТОВ "ВІДЖИ МЕДІКАЛ"
Класифікатор ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Номер договору: 80/С18
Дата підписання: 22.10.2018 10:00
Період дії договору: 22.10.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору: 219 856.76 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 219 856.76 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Медичні матеріали (25 найменувань): 1) Рукавички оглядові нітрилові без пудри нестерильні (розмір: S-4000 пар, L-20000 пар, M-30000 пар), 2)Одноразова канюля внутрішньовенна тип "Butterfly" G25, 3) Канюля внутрішньовенна з ін'єкційним клапаном G 22, 4) Катетер урологічний Fr 16 Нелатона, 5) Канюля назальна, 6) Термометр клінічний (в скляному корпусі, заповнений металічною рідиною) у пластиковому футлярі, 7) Одноразова система для переливання інф. розчинів, 8) Марля медична 5м в упаковці, 9) Маска медична з гумовими петлями, 10) Бинт марлевий медичний н/ст. 7х14 см, 11) Вата гігієнічна медична гігроскопічна н/ст, зиг-заг 100 г , 12) Комплект акушерський №4.1(стерильне покриття 120х80 -2шт., покриття 80х60 - 2шт.,бахіли 1пара, пелюшка поглинаюча-1шт.), 13) Затискач для пуповини, 14) Пластир медичний фіксуючий(в котушці, на нетканній основі 2х500 см), 15) Пластир медичний фіксуючий на бавовняній основі 2х500 см , 16) Клейонка медична підкладна 0,75х50 м в рулоні, 17) Шприц одноразовий 3-х компонентний 2,0 мл., луєр сліп з голкою, 18) Зонд шлунковий розмір №18, 19) Зонд шлунковий розмір №8, 20) Шприц одноразовий 3-х компонентний 10,0 мл., луєр сліп з голкою, 21) Шпатель медичний деревяний стерильний одноразовий, 22) Тест-полоски для глюкометра Finetest №50, 23) Термопапір 57х25 для ЕКГ, 24) Шприц одноразовий 3-х компонентний 5,0 мл., луєр сліп з голкою, 25) Шприц одноразовий 3-х компонентний 20,0 мл., луєр сліп з голкою.
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 25 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 76006, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Вовчинецька, 221 На карті