-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Код ДК 021:2015:09120000-6 - Газове паливо (09123000-7 Природний газ (Природний газ для задоволення потреб населення))
Тендер Prozorro UA-2025-04-01-006250-a
Завершена
280 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 800.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 800.00 UAH
Номер:
f77cca4c276340c4a8d498a42b09cb0f
Внутрішній номер закупівлі:
24879291
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-01-006250-a
Замовник:
Дніпровський державний аграрно-економічний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493675
-
Адреса:
49009, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вулиця Сергія Єфремова, будинок 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іванова Марина Андріївна 380563710821 ddaeu_pfv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
280 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.04.2025 12:48 - 06.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
01.04.2025 12:48 - 09.04.2025 00:00
Аукціон:
09.04.2025 13:16 - 09.04.2025 13:39
Період кваліфікації:
09.04.2025 13:39 - 10.04.2025 12:49
Період завантаження договору:
16.04.2025 00:00 - 26.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴280 000.00 09123000-7 Природний газ (Природний газ для задоволення потреб населення)