-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
09123000-7 Природний газ (Природний газ для задоволення потреб населення)
Оголошено тендер
280 000.00
UAH
Номер:
e2eb6be2bb804dfc90f07a06090cf06b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-01-007390-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Дніпровський державний аграрно-економічний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493675
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вулиця Сергія Єфремова, будинок 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Дніпровський державний аграрно-економічний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493675
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вулиця Сергія Єфремова, будинок 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
280 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
09123000-7 Природний газ (Природний газ для задоволення потреб населення)
Примітки:
Відповідно до протоколу від 01.04.2025 р. № 56
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
01.04.2025 12:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума280 000.00 UAH