-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з розроблення проекту землеустрою щодо встановлення межі території Новоборисівської сільської територіальної громади Роздільнянського району Одеської області із використанням геоінформаційних систем
Тендер Prozorro UA-2025-04-01-004317-a
Завершена
250 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 500.00 UAH
Номер:
1a1035f8f34f49309a90ba1cbc9aaf77
Внутрішній номер закупівлі:
24877502
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-01-004317-a
Замовник:
НОВОБОРИСІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА РОЗДІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04378304
-
Адреса:
67121, Україна, Одеська область, Роздільнянський район, село Новоборисівка, вул.Паркова, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Кіпчук +380636057574 kono2008@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71340000-3 Комплексні інженерні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.04.2025 11:24 - 06.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
01.04.2025 11:24 - 09.04.2025 10:00
Період кваліфікації:
09.04.2025 10:00 - 21.04.2025 10:17
Період завантаження договору:
27.04.2025 00:00 - 07.05.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴250 000.00 Послуги з розроблення проекту землеустрою щодо встановлення межі території Новоборисівської сільської територіальної громади Роздільнянського району Одеської області із використанням геоінформаційних систем