-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з розроблення проекту землеустрою щодо встановлення межі території Новоборисівської сільської територіальної громади Роздільнянського району Одеської області із використанням геоінформаційних систем
Оголошено тендер
250 000.00
UAH
Номер:
59b57f2cb482425da1b5378d910fd7df
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-01-003297-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
НОВОБОРИСІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА РОЗДІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04378304
-
Адреса:
67121, Україна, Одеська область, Роздільнянський район, село Новоборисівка, вул.Паркова, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
НОВОБОРИСІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА РОЗДІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04378304
-
Адреса:
67121, Україна, Одеська область, Роздільнянський район, село Новоборисівка, вул.Паркова, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з розроблення проекту землеустрою щодо встановлення межі території Новоборисівської сільської територіальної громади Роздільнянського району Одеської області із використанням геоінформаційних систем
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
71340000-3 Комплексні інженерні послуги
Дата опублікування:
01.04.2025 10:28
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума250 000.00 UAH