• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (послуги з забезпечення проведення офіційних протокольних (тематичних) заходів за участю киян – Захисників та Захисниць України, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України)

Завершена

278 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 390.00 UAH
Номер: dd72320b9d3248c2b8120a249495bc3e
Внутрішній номер закупівлі: 24834767
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-03-26-009720-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ СУСПІЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Контактна особа: Лесенко Наталія 380442350787 nataliia.lesenko@kyivcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 278 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.03.2025 15:22 - 31.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 26.03.2025 15:22 - 03.04.2025 00:00
Період кваліфікації: 03.04.2025 00:00 - 04.04.2025 08:54
Період завантаження договору: 10.04.2025 00:00 - 20.04.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴278 000.00 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (послуги з забезпечення проведення офіційних протокольних (тематичних) заходів за участю киян – Захисників та Захисниць України, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України)