-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (послуги з забезпечення проведення офіційних протокольних (тематичних) заходів за участю киян – Захисників та Захисниць України, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України)
Тендер Prozorro UA-2025-03-26-009720-a
Завершена
278 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 390.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 390.00 UAH
Період оскарження:
26.03.2025 15:22 - 31.03.2025 00:00
Нічого не знайдено.