-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (послуги з забезпечення проведення офіційних протокольних (тематичних) заходів за участю киян – Захисників та Захисниць України, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України)
Оголошено тендер
278 000.00
UAH
Номер:
442236a117d04b4fabc4cd9f12b7318b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-03-11-016378-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ СУСПІЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
25695762
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, вул. Хрещатик, буд. 50-Б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ СУСПІЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
25695762
-
Контактна особа:
Лесенко Наталія Анатоліївна 380442350787 nataliia.lesenko@kyivcity.gov.ua
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, вул. Хрещатик, буд. 50-Б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
278 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (послуги з забезпечення проведення офіційних протокольних (тематичних) заходів за участю киян – Захисників та Захисниць України, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
11.03.2025 16:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума278 000.00 UAH