-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з комплексного обслуговування (експлуатаційного утримання) приміщень та прилеглої території адміністративних будинків центрального офісу та територіальних управлінь Рахункової палати
Тендер Prozorro UA-2025-01-31-013212-a
Замовник не приймає до розгляду тендерну пропозицію, ціна якої перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, визначену Замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів.
Завершена
19 022 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 190 223.00 UAH
мін. крок: 1% або 190 223.00 UAH
Номер:
53be665babac4df488b0d8a65431d439
Внутрішній номер закупівлі:
24272270
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-31-013212-a
Замовник:
Рахункова палата
×
-
Код ЄДРПОУ:
00013540
-
Адреса:
01054, Україна, м. Київ, вулиця Михайла Коцюбинського, буд.7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шпаченко Тетяна Василівна 380442987506 Shpachenko_TV@rp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
70330000-3 Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадахАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
19 022 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.01.2025 16:43 - 07.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
31.01.2025 16:43 - 10.02.2025 09:00
Аукціон:
11.02.2025 15:33 - 11.02.2025 15:56
Період кваліфікації:
11.02.2025 15:56 - 19.02.2025 17:38
Період завантаження договору:
25.02.2025 00:00 - 07.03.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴19 022 300.00 Послуги з комплексного обслуговування (експлуатаційного утримання) приміщень та прилеглої території адміністративних будинків центрального офісу та територіальних управлінь Рахункової палати