-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Іграшки : Код ДК 021:2015 :37520000-9 (Навчальні ігри та ігрові набори )
Тендер Prozorro UA-2018-08-17-000161-b
Завершена
301 712.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 6 034.24 UAH
мін. крок: 2% або 6 034.24 UAH
Номер:
1b1830192efb406ea30668f232ffa368
Внутрішній номер закупівлі:
2423514
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-08-17-000161-b
Замовник:
відділ освіти Андрушівської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142980
-
Адреса:
13401, Україна, Житомирська область, місто Андрушівка, пл.Т. Шевченка,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яцик Володимир Миколайович +380413621532 avorda@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
37520000-9 ІграшкиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
301 712.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 034.24 UAH
Період уточнення:
17.08.2018 10:50 - 26.08.2018 10:54
Період прийому пропозицій:
17.08.2018 10:50 - 05.09.2018 10:54
Аукціон:
06.09.2018 14:58 - 06.09.2018 15:19
Період кваліфікації:
06.09.2018 15:19 - 13.09.2018 10:47
Період завантаження договору:
06.09.2018 15:19 - 26.09.2018 15:19
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Іграшки : Код ДК 021:2015 :37520000-9 (Навчальні ігри та ігрові набори )
Кількість
546 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ІВАНЕНКО СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
Оскарження: 06.09.2018 15:19 - 24.09.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2549602650
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ІВАНЕНКО СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ +380984424813 isv.tender@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Житомирська обл., Бердичів, 13300, Житомирська обл., місто Бердичів, ВУЛ.ЛЕВАДНА, будинок 70
Оскарження: 06.09.2018 15:19 - 24.09.2018 00:00
Початкова пропозиція
264 996.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
264 996.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.09.2018 10:47
Документи
37
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ СТОЛЯР ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2739606531
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ СТОЛЯР ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ +380677499153 som.tender@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 13300, Житомирська обл., місто Бердичів, ПРОВУЛОК ПУШКІНА, будинок 10, квартира 2
Початкова пропозиція
298 354.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
298 354.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
16
Скарги
0
Контракти
Номер:
189d1f62c09c41cb9a8315e50324fdfb
Ідентифікатор договору:
UA-2018-08-17-000161-b-b1
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ІВАНЕНКО СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2549602650
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ІВАНЕНКО СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ +380984424813 isv.tender@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Житомирська обл., Бердичів, 13300, Житомирська обл., місто Бердичів, ВУЛ.ЛЕВАДНА, будинок 70
Номер договору:
42
Сума договору:
264 996.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.10.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
01.10.2018 00:00
Статус:
Підписаний