-
Відкриті торги
-
КЕП
Іграшки : Код ДК 021:2015 :37520000-9 (Навчальні ігри та ігрові набори )
264 996.00
UAH з ПДВ
Номер:
189d1f62c09c41cb9a8315e50324fdfb
Ідентифікатор договору:
UA-2018-08-17-000161-b-b1
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ІВАНЕНКО СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2549602650
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ІВАНЕНКО СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ +380984424813 isv.tender@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Житомирська обл., Бердичів, 13300, Житомирська обл., місто Бердичів, ВУЛ.ЛЕВАДНА, будинок 70
Класифікатор ДК 021:2015:
37520000-9 ІграшкиАналіз за цим CPV
Номер договору:
42
Дата підписання:
01.10.2018 00:00
Період дії договору:
01.10.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору:
264 996.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 264 996.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Іграшки : Код ДК 021:2015 :37520000-9 (Навчальні ігри та ігрові набори )
Кількість
546 штуки
Період постачання
до 31.12.2018