-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Іграшки : Код ДК 021:2015 :37520000-9 (Навчальні ігри та ігрові набори )
Тендер Prozorro UA-2018-08-17-000161-b
Завершена
301 712.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 6 034.24 UAH
мін. крок: 2% або 6 034.24 UAH
Період уточнення:
17.08.2018 10:50 - 26.08.2018 10:54
Відповідь надана
Тенедрна документація
Номер:
f6adeadc90ad49628b4362336705e035
Дата опублікування:
21.08.2018 11:17
Опис:
Негайно завантажте тендерну документацію
Відповідь:
Я не ідіот.
Уважно читайте Закон.ст 10 Закону України "Про публічні закупівлі" не передбачає одночасного оголошення та завантаження тендерної документації.
Стаття 10. Оприлюднення інформації про закупівлю
1. Замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює на веб-порталі Уповноваженого органу в порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом, інформацію про закупівлю, а саме:
оголошення про проведення процедури закупівлі та тендерну документацію - не пізніше ніж за 15 днів до дня розкриття тендерних пропозицій, якщо вартість закупівлі не перевищує межі, встановлені у частині четвертій цієї статті, та не пізніше 30 днів у разі перевищення таких меж;
Терміни вказані в ст.10 порушені не будуть.
Дата відповіді:
21.08.2018 12:58
Відповідь надана
Вимога
Номер:
fcc604a5c21344a5a997010eec6c4292
Дата опублікування:
20.08.2018 11:55
Опис:
Шановний Володимир Миколайович, ви ідіот? Процедура закупівлі "відкриті торги", дана процедура передбачає завантаження Замовником тендерної документації одночасно з оголошенням торгів на веб - порталі уповноваженого органу ст 10 Закону України "Про публічні закупівлі".
Відповідь:
Хамлові відповіді не надаємо
Дата відповіді:
20.08.2018 15:23
Відповідь надана
ТД
Номер:
0123c9d84a134ccd9a1e078e45f17f68
Дата опублікування:
17.08.2018 14:36
Опис:
Будьласка, прикріпіть тендерну документацію до оголошення
Відповідь:
Буде надано в період уточнення
Дата відповіді:
17.08.2018 14:43