-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 71250000-5 - Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги (Технічна інвентаризація, паспортизація та незалежна експертиза оцінка внутрішньоквартальних мереж зливної каналізації на території Шевченківського району (оплата послуг сторонніх фахівців з обробки інформації)
Тендер Prozorro UA-2018-08-23-001059-c
Завершена
1 260 035.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 300.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 300.00 UAH
Номер:
06344298e03f4a9785347197f21ee164
Внутрішній номер закупівлі:
2410915
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-08-23-001059-c
Замовник:
Районна адміністрація Запорізької міської ради по Шевченківському району
×
-
Код ЄДРПОУ:
37573885
-
Адреса:
69068, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, проспект Моторобудівників 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сорока Марина Анатоліївна +380612899015 tender_shrazmr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 260 035.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 300.00 UAH
Період уточнення:
23.08.2018 14:51 - 30.08.2018 14:56
Період прийому пропозицій:
23.08.2018 14:51 - 09.09.2018 14:56
Аукціон:
10.09.2018 11:21 - 10.09.2018 11:48
Період кваліфікації:
10.09.2018 11:48 - 14.09.2018 17:10
Період завантаження договору:
13.09.2018 15:00 - 03.10.2018 15:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Технічна інвентаризація, паспортизація та незалежна експертиза оцінка внутрішньоквартальних мереж зливної каналізації на території Шевченківського району (оплата послуг сторонніх фахівців з обробки інформації)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 20.10.2018
Місце постачання
69068, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, Територія Шевченківського району
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЗАПОРОЖІНЖИНІРИНГ"
Оскарження: 10.09.2018 11:48 - 24.09.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40933609
-
Контактна особа:
Ангеліна Пітора +380979038838 super_40933609@ukr.net
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ПЕРША ЛИВАРНА, будинок 4, квартира 2
Оскарження: 10.09.2018 11:48 - 24.09.2018 00:00
Початкова пропозиція
899 004.99 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
899 004.99 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
13.09.2018 15:00
Документи
51
Скарги
0
ТОВ МК 7
Оскарження: 13.09.2018 15:00 - 25.09.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39658750
-
Контактна особа:
Козленко Олександр Сергійович +380635792206 mk-7_zp@ukr.net
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Героїв Сталінграду, 50 кв.5
Оскарження: 13.09.2018 15:00 - 25.09.2018 00:00
Початкова пропозиція
997 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
991 398.95 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.09.2018 17:10
Документи
99
Скарги
0
ПП "ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "ЕЛІТ - ДІЗАЙН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33011339
-
Контактна особа:
Еліт-дізайн ВКФ ПП +380612133761 elitdesign2004@gmail.com
-
Адреса:
69071, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ЦИТРУСОВА, будинок 1, квартира 64
Початкова пропозиція
1 260 035.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 260 035.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
16
Скарги
0
Контракти
Номер:
88ba481920954463af0bea53d3e74006
Ідентифікатор договору:
UA-2018-08-23-001059-c-a1
Постачальник:
ТОВ МК 7
×
-
Код ЄДРПОУ:
39658750
-
Контактна особа:
Козленко Олександр Сергійович +380635792206 mk-7_zp@ukr.net
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Героїв Сталінграду, 50 кв.5
Номер договору:
99
Сума договору:
991 398.95 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.09.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
26.09.2018 00:00
Статус:
Підписаний