• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015: 71250000-5 - Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги (Технічна інвентаризація, паспортизація та незалежна експертиза оцінка внутрішньоквартальних мереж зливної каналізації на території Шевченківського району (оплата послуг сторонніх фахівців з обробки інформації)

991 398.95 UAH з ПДВ
Номер: 88ba481920954463af0bea53d3e74006
Ідентифікатор договору: UA-2018-08-23-001059-c-a1
Постачальник: ТОВ МК 7
Класифікатор ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАналіз за цим CPV
Номер договору: 99
Дата підписання: 26.09.2018 00:00
Період дії договору: 26.09.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору: 991 398.95 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 991 398.95 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Технічна інвентаризація, паспортизація та незалежна експертиза оцінка внутрішньоквартальних мереж зливної каналізації на території Шевченківського району (оплата послуг сторонніх фахівців з обробки інформації)
Код ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 20.10.2018
Місце постачання 69068, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, Територія Шевченківського району На карті