-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
«Електрична енергія» (за кодом ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – 09310000-5 - електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2025-01-09-010262-a
Закупівля проводиться відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», зі змінами.
Завершена
700 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 504.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 504.00 UAH
Номер:
bff9bc6d3a754ec49e475ed2dc04821f
Внутрішній номер закупівлі:
23977782
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-09-010262-a
Замовник:
Заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Звягельське вище професійне училище"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02543437
-
Адреса:
11707, Україна, Житомирська область, м. Звягель, вул. Київська, 47/37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Брацюк +380636294070 osbd2023@ukr.net http://nvpl.ho.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
700 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.01.2025 18:18 - 14.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
09.01.2025 18:18 - 17.01.2025 00:01
Аукціон:
20.01.2025 13:21 - 20.01.2025 13:44
Період кваліфікації:
20.01.2025 13:44 - 21.01.2025 17:48
Період завантаження договору:
27.01.2025 00:00 - 06.02.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴700 800.00 «Електрична енергія» (за кодом ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – 09310000-5 - електрична енергія)