• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Електрична енергія» (за кодом ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – 09310000-5 - електрична енергія)

Оголошено тендер

700 800.00 UAH
Номер: b0334cc2cb7b452196a1b351c2a7866d
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-01-09-013483-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Звягельське вище професійне училище"
Замовник: Заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Звягельське вище професійне училище"
Очікувана вартість: 700 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Електрична енергія» (за кодом ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – 09310000-5 - електрична енергія)
Примітки: Закупівля проводиться відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», зі змінами.
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 09.01.2025 17:07

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписМісцевий бюджет
Сума700 800.00 UAH