-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
«Електрична енергія» (за кодом ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – 09310000-5 - електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2025-01-09-010262-a
Закупівля проводиться відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», зі змінами.
Завершена
700 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 504.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 504.00 UAH
Період оскарження:
09.01.2025 18:18 - 14.01.2025 00:00
Нічого не знайдено.