• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт приміщень патологоанатомічного корпусу за адресою: м.Луцьк, вул.Стефаника,3а (ДК 021:2015:45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи )

Торги не відбулися

800 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 000.00 UAH
Номер: 513b7feb770341a7995bcf659d0411ae
Внутрішній номер закупівлі: 23668002
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-13-007386-a   
Замовник: Державна спеціалізована установа "Волинське обласне бюро судово-медичної експертизи"
Контактна особа: Тригуб Світлана Анатоліївна +380332723522 volyn-sme-tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 800 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.12.2024 12:06 - 20.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 13.12.2024 12:06 - 23.12.2024 09:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴800 000.00 Поточний ремонт приміщень патологоанатомічного корпусу за адресою: м.Луцьк, вул.Стефаника,3а