• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт приміщень патологоанатомічного корпусу за адресою: м.Луцьк, вул.Стефаника,3а (ДК 021:2015:45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи )

Оголошено тендер

800 000.00 UAH
Номер: eab58213ef664d09b036d85cd67da5b4
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-12-13-007418-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державна спеціалізована установа "Волинське обласне бюро судово-медичної експертизи"
Замовник: Державна спеціалізована установа "Волинське обласне бюро судово-медичної експертизи"
Очікувана вартість: 800 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт приміщень патологоанатомічного корпусу за адресою: м.Луцьк, вул.Стефаника,3а (ДК 021:2015:45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи )
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 13.12.2024 11:25

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт приміщень патологоанатомічного корпусу за адресою: м.Луцьк, вул.Стефаника,3а
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2024

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума800 000.00 UAH