-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень патологоанатомічного корпусу за адресою: м.Луцьк, вул.Стефаника,3а (ДК 021:2015:45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи )
Тендер Prozorro UA-2024-12-13-007386-a
Торги не відбулися
800 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 8 000.00 UAH
Період оскарження:
13.12.2024 12:06 - 20.12.2024 00:00
Нічого не знайдено.