-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 90910000-9 - Послуги з прибирання (послуги з прибирання приміщень)
Тендер Prozorro UA-2024-12-11-003363-a
Завершена
613 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 130.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 130.00 UAH
Номер:
bcc98e84e4c74cd18694f11179f2191a
Внутрішній номер закупівлі:
23618059
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-11-003363-a
Замовник:
Державна міграційна служба
×
-
Код ЄДРПОУ:
37508470
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, Володимирська, 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Андрієнко Петро Григорович +380443653257 p.andriyenko@dmsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
613 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.12.2024 10:19 - 16.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
11.12.2024 10:19 - 19.12.2024 10:24
Аукціон:
20.12.2024 13:04 - 20.12.2024 13:33
Період кваліфікації:
20.12.2024 13:33 - 24.12.2024 10:28
Період завантаження договору:
30.12.2024 00:00 - 09.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴613 000.00 Код ДК 021:2015 90910000-9 - Послуги з прибирання (послуги з прибирання приміщень)