-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 90910000-9 - Послуги з прибирання (послуги з прибирання приміщень)
Оголошено тендер
613 000.00
UAH
Номер:
a083b01afec4478ea8150e2281535549
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-11-003499-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна міграційна служба
×
-
Код ЄДРПОУ:
37508470
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, Володимирська, 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Державна міграційна служба
×
-
Код ЄДРПОУ:
37508470
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, Володимирська, 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
613 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015 90910000-9 - Послуги з прибирання (послуги з прибирання приміщень)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибирання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
11.12.2024 09:58
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Код ДК 021:2015 90910000-9 - Послуги з прибирання (послуги з прибирання приміщень)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума613 000.00 UAH