• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015. 50850000-8. Послуги з ремонту і технічного обслуговування меблів (встановлення лав паркових м. Курахове, Мар'їнський район, Донецька область)

Завершена

315 867.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 579.34 UAH
Номер: 0074befd3f4149d4a0bcd440bafac357
Внутрішній номер закупівлі: 2351164
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-08-08-001403-b   
Замовник: КУРАХІВСЬКА МІСЬКА РАДА
Контактна особа: Батрак Віталій Васильович 380958731163 public.tender@ukr.net http://gorsovet.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 50850000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування меблівАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 315 867.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 579.34 UAH
Період уточнення: 08.08.2018 14:54 - 13.08.2018 17:00
Період прийому пропозицій: 08.08.2018 14:54 - 23.08.2018 17:00
Аукціон: 28.08.2018 13:27 - 28.08.2018 13:48
Період кваліфікації: 28.08.2018 13:48 - 30.08.2018 09:54
Період завантаження договору: 28.08.2018 13:48 - 17.09.2018 13:48

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
встановлення лав паркових м. Курахове, Мар'їнський район, Донецька область
Код ДК 021:2015: 50850000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування меблів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 15.12.2018
Місце постачання 85612, Україна, Донецька область, Курахове, територія Курахівської міської ради На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Маценко Іван Григорович

Оскарження: 28.08.2018 13:48 - 10.09.2018 00:00
Початкова пропозиція 309 406.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
309 406.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.08.2018 09:54
Документи 44
Скарги 0
Приватне підприємство "ВІКС"
Початкова пропозиція 315 091.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
315 091.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 9
Скарги 0

Контракти

Номер: 258fbe6303bc4d75b56835e11627b514
Ідентифікатор договору: UA-2018-08-08-001403-b-b1
Постачальник: Фізична особа-підприємець Маценко Іван Григорович
Номер договору: 458/П/Т
Сума договору: 309 406.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 10.09.2018 10:54
Статус:
Підписаний
pdf
ФОП Маценко встановлення лав паркових.pdf
p7s
sign.p7s