-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015. 50850000-8. Послуги з ремонту і технічного обслуговування меблів (встановлення лав паркових м. Курахове, Мар'їнський район, Донецька область)
Тендер Prozorro UA-2018-08-08-001403-b
Завершена
315 867.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 579.34 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 579.34 UAH
Період уточнення:
08.08.2018 14:54 - 13.08.2018 17:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим