-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015. 50850000-8. Послуги з ремонту і технічного обслуговування меблів (встановлення лав паркових м. Курахове, Мар'їнський район, Донецька область)
309 406.00
UAH з ПДВ
Номер:
258fbe6303bc4d75b56835e11627b514
Ідентифікатор договору:
UA-2018-08-08-001403-b-b1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Маценко Іван Григорович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2530511453
-
Контактна особа:
Маценко Иван 380965278488, 380965278488 ivanmatsenko69@ukr.net
-
Адреса:
85612, Україна, Донецька область, Курахове, м-н Южний, будинок 14, кв. 35
Класифікатор ДК 021:2015:
50850000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування меблівАналіз за цим CPV
Номер договору:
458/П/Т
Дата підписання:
10.09.2018 10:54
Період дії договору:
до 31.12.2018 00:00
Сума договору:
309 406.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 309 406.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
встановлення лав паркових м. Курахове, Мар'їнський район, Донецька область
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 15.12.2018
Місце постачання
85612, Україна, Донецька область, Курахове, територія Курахівської міської ради
На карті