-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Нафта і дистиляти (ДК 021:2015- 09130000-9) (бензин А 95, дизельне паливо)
Тендер Prozorro UA-2018-08-07-002014-a
бензин А 95 – 13800 літрів; дизельне паливо – 3000 літрів
Завершена
543 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 715.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 715.00 UAH
Номер:
a68ba14e805a4d3ea9101f599e7a6e39
Внутрішній номер закупівлі:
2350194
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-08-07-002014-a
Замовник:
Головне територіальне управління юстиції у Київській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
34481907
-
Адреса:
02002, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Євгена Сверастюка, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нечаєв Борис +380919865950 elenavlasenko@i.ua http://www.kyivobljust.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
543 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 715.00 UAH
Період уточнення:
07.08.2018 18:03 - 12.08.2018 19:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2018 18:03 - 22.08.2018 19:00
Аукціон:
23.08.2018 14:16 - 23.08.2018 14:43
Період кваліфікації:
23.08.2018 14:43 - 29.08.2018 14:56
Період завантаження договору:
23.08.2018 14:43 - 12.09.2018 14:43
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
бензин А 95, дизельне паливо
Кількість
16800 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ КОНДОР ЛОГІСТИК
Оскарження: 23.08.2018 14:43 - 09.09.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39046990
-
Контактна особа:
Скрипка Надія Борисівна +380985596469 nadya.skrypka@ukr.net
-
Адреса:
79018, Україна, Львівська область, місто Львів, вулиця Олени Степанівни 46/1
Оскарження: 23.08.2018 14:43 - 09.09.2018 00:00
Початкова пропозиція
462 060.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
462 060.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.08.2018 14:56
Документи
33
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ" +380442376932 VLADGOLOVKO90@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, 49600, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ІВАНА АКІНФІЄВА, будинок 30, кімната 403
Початкова пропозиція
464 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
464 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
42
Скарги
0
ПП "ОККО КОНТРАКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36248687
-
Контактна особа:
Юля Петрик +380676377003 ypetryk@gng.com.ua
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, вул. Набережно-Хрещатицька 15-17/18
Початкова пропозиція
471 300.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
471 300.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
25
Скарги
0
Контракти
Номер:
468a027442d2468cb464a19ac5407d9a
Ідентифікатор договору:
UA-2018-08-07-002014-a-a1
Постачальник:
ТОВ КОНДОР ЛОГІСТИК
×
-
Код ЄДРПОУ:
39046990
-
Контактна особа:
Скрипка Надія Борисівна +380985596469 nadya.skrypka@ukr.net
-
Адреса:
79018, Україна, Львівська область, місто Львів, вулиця Олени Степанівни 46/1
Номер договору:
63
Сума договору:
462 060.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.09.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
10.09.2018 09:41
Статус:
Підписаний