-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Нафта і дистиляти (ДК 021:2015- 09130000-9) (бензин А 95, дизельне паливо)
Тендер Prozorro UA-2018-08-07-002014-a
бензин А 95 – 13800 літрів; дизельне паливо – 3000 літрів
Завершена
543 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 715.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 715.00 UAH
Період уточнення:
07.08.2018 18:03 - 12.08.2018 19:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим