-
Відкриті торги
-
КЕП
Нафта і дистиляти (ДК 021:2015- 09130000-9) (бензин А 95, дизельне паливо)
462 060.00
UAH з ПДВ
Номер:
468a027442d2468cb464a19ac5407d9a
Ідентифікатор договору:
UA-2018-08-07-002014-a-a1
Постачальник:
ТОВ КОНДОР ЛОГІСТИК
×
-
Код ЄДРПОУ:
39046990
-
Контактна особа:
Скрипка Надія Борисівна +380985596469 nadya.skrypka@ukr.net
-
Адреса:
79018, Україна, Львівська область, місто Львів, вулиця Олени Степанівни 46/1
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
63
Дата підписання:
10.09.2018 09:41
Період дії договору:
10.09.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
462 060.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 462 060.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
бензин А 95, дизельне паливо
Кількість
16800 літр
Період постачання
до 31.12.2018