-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Страхування транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2024-11-29-010967-a
Завершена
49 960.47
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 499.60 UAH
мін. крок: 1% або 499.60 UAH
Номер:
4f22f960ec73438bb9435d086029c8d0
Внутрішній номер закупівлі:
23458769
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-29-010967-a
Замовник:
Міністерство закордонних справ України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00026620
-
Адреса:
01018, Україна, Київська область, м. Київ, Михайлівська площа,1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Євген Маньковський +380442381577 yevhen.mankovskyi@mfa.gov.ua https://mfa.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
49 960.47 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.11.2024 14:33 - 04.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
29.11.2024 14:33 - 07.12.2024 09:00
Період кваліфікації:
07.12.2024 09:00 - 09.12.2024 14:25
Період завантаження договору:
15.12.2024 00:00 - 25.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴49 960.47 Страхування транспортних засобів